Ubytování, Hotely - Paříž, Londýn, Řím, Amsterdam, Vídeň, Barcelona

Poslední recenze

Hotel U Královny Elišky
Petr: (hodnoceno 24.1.2012) Do tohoto hotelu se celkem pravidelně vracím a jsem vždy naprosto spokojený.
Hyde Park Executive Apartments
Jirka: (hodnoceno 9.10.2011) Pokoje jsou dostatečné prostorné, což bylo příjemné, moderně zařízené, čisté a navíc s obstojně vybaveným kuchyňským koutem, který byl velmi šikovný. I když to nebyl náš případ, některé pokoje jsou vedle centrálního nádvoří,více »
Hotel dei Mellini
Agáta: (hodnoceno 9.10.2011) Vynikající personál- všichni byli velice přátelští a ochotní se vším pomoci. Poloha hotelu je výborná. Nedaleko metro, kterým jsme se mohli dostat do všech zákoutí Říma a přitom okolí hotelu je v noci klidné a mírumilovné. V okruhuvíce »
Trianon Hotel
Martin: (hodnoceno 9.10.2011) Do Amsterdamu jsme se vydali s bandou přátel a jeli tam především za zábavou. Jelikož jsme všichni studenti, tak jsme hledali co nejlevnější ubytování s co nejvýhodnějšími podmínkami a myslím, že to se nám povedlo. První výhodouvíce »
Singel Hotel
Milena a Jan: (hodnoceno 6.10.2011) Naprosto nás ohromil překrásný výhled z hotelu na kanál. Opravdu skvělé postavení hotelu (blízko vlakového nádraží). Hotel měl výtah, což bylo velmi pohodlné, protože jsme nemuseli táhnout zavazadla do pokojů v ruce. Vstřícný avíce »

Tipy na dovolenou

Novinky

Ubytování Barcelona

2.6.2010 - Barcelona leží u pobřeží Středozemního moře. V moderní době je známá hlavně originálními architektonickými stavbami Antoniho Gaudího a jeho společníků. Dnešní katalánská metropole byla založena jako římská kolonie Barcino. Město je sídlem arcibiskupa a zároveň je důležitým průmyslovým centrem severovýchodního Španělska. Byla také dějištěm olympijských her roku 1992. Barcelona je jednoznačně jedno z nejvýznamnějších měst Španělska. K nejznámějším památkám se počíta Gaudího chrám Sagrada Familia (který není dodnes dokončen), park Guell, Gotická nebovíce »
 

Ubytování Řím

2.6.2010 - Řím, také přezdívaný jako Věčné město, je jedním z nejstarších měst Evropy. Historické město se rozkládá nad řekou Tiberou. Na území Říma leží také samostatný stát Vatikán, který je sídlem papeže. S dějinami Říma se návštěvník setkává téměř na každém kroku. Dochované památky pokrývají víc než dvě tisíciletí, proto je celá atmosféra města starodávná. Nejznámější památky jsou Koloseum, největší antické divadlo, chrám Pantheon, slavná Fontána di Trevi a mnoho dalších. Řím se pyšní velým počtem chrámů a kostelů. Nejznámějšívíce »
 

Ubytování Vídeň

2.6.2010 - Vídeň leží na řece Dunaj. Je největším rakouským městem a současně nejvýznamnějším kulturním, politickým a hospodářským centrem státu. Vídeň má styl elegantní a reprezentativní dámy. Jednou z nejnavštěvovanějších turistických atrakcí je palác Schonbrunn s překrásnou zahradou a Neptunovou fontánou. Dalšími významnými památkami jsou např. katedrála Stephansdom, hrad Hofburg-sídlo Habsburků nebo architektonický skvost- Karlskirche. Ve Vídni také najdeme známý zábavný park Prater, kam se můžeme dostat městkou hromadnou dopravou, která námvíce »
 

Ubytování Paříž

2.6.2010 - Frederik Chopin jednou řekl: “Paříž je všechno, co chceš!” a platí to dodnes. Od klikatých uliček, které se rozrůstají až po obrovské bulváry, proslulé stavby a zanedbané zadní trakty, prvotřídní restaurace a malá bistra, ošuntělé ubytovny a velkolepé hotely s luxusním vybavením. Paříž prostě nabízí vše, nač si vzpomenete. Toto město také oplývá spoustou památek z dob keltských až po současnost. Z historické Paříže však zbylo jen málo z původní tváře. Mezi nejznámější památky patří např. katedrála Notre-Dame, Louvre, Vitězný oblouk a Eiffelova věž.více »
 

Ubytování Londýn

1.6.2010 - Město ležící na jihovýchodě země při ústí řeky Temže, je jedno z největších světových obchodních center. Centrum společenského dění Londýna je Westminster, kde sídlí většina obchodů, zábavných center a hotelů. Pokud se ubytujete v jednom z hotelů ve čtvrti Camden, budete blízko dění v oblasti módy, umění a muziky. Ve městě se můžete těšit na legendární dvoupatrové červené autobusy nebo na netypické vysoké červené poštovní schránky. Londýn je jedním z nejnavštěvovanějších míst na světě, a proto o turistické atrakce a o kvalitnívíce »