Ubytování, Hotely - Paříž, Londýn, Řím, Amsterdam, Vídeň, Barcelona

Poslední recenze

Hotel U Královny Elišky
Petr: (hodnoceno 24.1.2012) Do tohoto hotelu se celkem pravidelně vracím a jsem vždy naprosto spokojený.
Hyde Park Executive Apartments
Jirka: (hodnoceno 9.10.2011) Pokoje jsou dostatečné prostorné, což bylo příjemné, moderně zařízené, čisté a navíc s obstojně vybaveným kuchyňským koutem, který byl velmi šikovný. I když to nebyl náš případ, některé pokoje jsou vedle centrálního nádvoří,více »
Hotel dei Mellini
Agáta: (hodnoceno 9.10.2011) Vynikající personál- všichni byli velice přátelští a ochotní se vším pomoci. Poloha hotelu je výborná. Nedaleko metro, kterým jsme se mohli dostat do všech zákoutí Říma a přitom okolí hotelu je v noci klidné a mírumilovné. V okruhuvíce »
Trianon Hotel
Martin: (hodnoceno 9.10.2011) Do Amsterdamu jsme se vydali s bandou přátel a jeli tam především za zábavou. Jelikož jsme všichni studenti, tak jsme hledali co nejlevnější ubytování s co nejvýhodnějšími podmínkami a myslím, že to se nám povedlo. První výhodouvíce »
Singel Hotel
Milena a Jan: (hodnoceno 6.10.2011) Naprosto nás ohromil překrásný výhled z hotelu na kanál. Opravdu skvělé postavení hotelu (blízko vlakového nádraží). Hotel měl výtah, což bylo velmi pohodlné, protože jsme nemuseli táhnout zavazadla do pokojů v ruce. Vstřícný avíce »

Tipy na dovolenou

Novinky

Thajsko - svátky, slavnosti a festivaly

19.4.2012 - Počet thajských svátků, slavností a festivalů je téměř neuvěřitelný. Thajsko je královstvím slavností, slaví se tu četné provinční a národní svátky, ale udržují tu i mnoho regionálních a globálních událostí. Naprostá většina všech svátků se však přece jen nese v buddhistickém duchu a mnohdy je řízena lunárním cyklem.
Thajsko - svátky, slavnosti a festivaly»

 

Thajsko - Bangkok

26.3.2012 - Bangkok, kterému Thajci přezdívají město andělů, je hlavním městem Thajska. Leží na řece Chao Phraya, která ho rozděluje na dvě části. Na Bangkok samotný na straně východní a na Thonburi na straně západní. Bangkok možná na první více »
 

Provence v létě

5.3.2012 - Sluncem zalitá levandulová pole, úrodné vinice, azurová hladina moře, římské památky to vše a mnohem víc nám nabízí Provence v letních měsících. V tomto regionu, který svými přírodními krásami inspiroval mnoho umělců, budete nacházet stále nové věci. Provence můžete poznat z mnoha úhlů. Jak její moderní města, tak starobylé vesničky, zastrčené přírodní poklady, ale i známé levandulové stezkyvíce »
 

SICILIE - lyžování na Etně

5.3.2012 - Většinou si pravděpodobně svou dovolenou na Sicílii plánujete pouze do jarních nebo letních měsíců, ale Sicílie nabízí své rozmanité krásy i v zimě. Dech beroucí výhled na moře, přímo ze zasněžených svahů činné sopky, sjezdovky a běžecké tratě všech obtížností to je nevšední a lákavá nabídka hory Etna.
Sicílie více »
 

Songkran

16.2.2012 - Letos v Thajsku, stejně tak jako v Laosu i Kambodži, opět vypuknou oslavy nového roku-Songkranu, což je nejvýznamnější thajský národní svátek.   Oficiální datum oslav je každý rok podle Buddhistického kalendáře stanoven na 13. až 15. dubna, ale oslavy obvykle trvají po celý týden. Songkran je také znám jako "vodní festival", jelikož jeho hlavní tradicí jsou vodní války v ulicích.více »
 

Zimní Provence

15.2.2012 - Historickou oblast Provence najdete v jihovýchodní Francii a je to jedno z nejkrásnějších a turisticky nejatraktivnějších míst, především proto, že má opravdu co nabídnout po celý rok. Nejvyšší vrcholky hor patřící k Alpám, dlouhé pobřeží Středozemního moře, půvabné starobylé vesničky, moderní města, bohatá historie, nádherné přírodní scenérie, tradiční gastronomie, to vše dělá z Provence fascinující kout země. Provence v zimě - Provence,více »
 

Co si můžeme odnést z hotelového pokoje?

5.12.2011 - Hotelový pokoj to není pouze místnost, kde je postel, skříň, psací stůl, televize a minibar. V současné době se hotely snaží udělat v pokoji sféru takovou, abyste se cítili jako doma. Mnohé luxusní hotely se předhánějí v tom, jak naplnit hotelový pokoj luxusními a krásnými předměty. Krásné knihy, obrazy, umělecké lampy nebo luxusní ložní soupravy bývají standartním vybavením dnešních hotelových pokojů.
Hotelove pokoje»

 

Vánoční trhy ve světě

19.10.2011 - Přinášíme Vám tipy, kam se vydat na vánoční trhy. Vybrali jsme pro Vás 10 největších a nejkrásnějších vánočních trhů v celé Evropě a v New Yorku.

Jeden z nejzajímavějších trhů je vánoční trh u katedrály, který je tvořen více než 160 dřevěnými pavilonky, kde najdeme velké množství cukroví, také zde můžete pozorovat řemeslníky při výrobě různorodých vánočních výrobků. Zajímavostí tohoto trhu je největší vánoční strom v Porýní. Alter Markt – další z atraktivních trhů zaměřený především pro děti. Tentovíce »