Ubytování, Hotely - Paříž, Londýn, Řím, Amsterdam, Vídeň, Barcelona

Poslední recenze

Hotel U Královny Elišky
Petr: (hodnoceno 24.1.2012) Do tohoto hotelu se celkem pravidelně vracím a jsem vždy naprosto spokojený.
Hyde Park Executive Apartments
Jirka: (hodnoceno 9.10.2011) Pokoje jsou dostatečné prostorné, což bylo příjemné, moderně zařízené, čisté a navíc s obstojně vybaveným kuchyňským koutem, který byl velmi šikovný. I když to nebyl náš případ, některé pokoje jsou vedle centrálního nádvoří,více »
Hotel dei Mellini
Agáta: (hodnoceno 9.10.2011) Vynikající personál- všichni byli velice přátelští a ochotní se vším pomoci. Poloha hotelu je výborná. Nedaleko metro, kterým jsme se mohli dostat do všech zákoutí Říma a přitom okolí hotelu je v noci klidné a mírumilovné. V okruhuvíce »
Trianon Hotel
Martin: (hodnoceno 9.10.2011) Do Amsterdamu jsme se vydali s bandou přátel a jeli tam především za zábavou. Jelikož jsme všichni studenti, tak jsme hledali co nejlevnější ubytování s co nejvýhodnějšími podmínkami a myslím, že to se nám povedlo. První výhodouvíce »
Singel Hotel
Milena a Jan: (hodnoceno 6.10.2011) Naprosto nás ohromil překrásný výhled z hotelu na kanál. Opravdu skvělé postavení hotelu (blízko vlakového nádraží). Hotel měl výtah, což bylo velmi pohodlné, protože jsme nemuseli táhnout zavazadla do pokojů v ruce. Vstřícný avíce »

Tipy na dovolenou

Novinky

Ubytování Rakousko

5.9.2011 - Země, která nabízí tolik vyžití jak v zimě, tak v létě. Máte rádi horskou turistiku a cyklistiku, rádi ležíte u jezera a opalujete se nebo by se vám líbily termální lázně a wellnes a nebo byste spíše raději prozkoumali hrady a zámky? V Rakousku nic z toho nebude žádný problém. Rakousko je rájem pro cyklisty, dříve si většinavíce »
 

Maďarská kuchyně

2.8.2011 - Od doby kdy nám maminky poprvé koupily debrecínskou šunku nebo uvařily segedínský guláš, si asi Maďarsko nejčastěji spojujeme především s jídlem. Ale Maďarsko je mnohem víc než jenom země ostrých jídel, známá je i kvůli svým lázním, muzeím a hlavně vínům.

Hlavní město Budapešť, často nazývané Královna Dunaje nebo Paříž na Dunaji, je rozdělena tokem řeky na dvě části Budín a Pešť. Budínská historickávíce »
 

Italská kuchyně

25.7.2011 - Italská kuchyně je vyhlášená především těstovinami, rybami, pečivem a zmrzlinou. Pokud by jste měli chutˇ na polévku, mohla by to být například nejznámější italská polévka Minestrone. Je to polévka hustá, zeleninová, s těstovinami a strouhaným parmezánem. Pokud mluvíme o této kuchyni, pak jsou to především chutně upravené ryby a plody moře, které zde dostanete jako předkrm, hlavní jídlo nebo právě v těstovinách.

V Itálii ochutnejte:

Sýr - Gorgonzola je sýr vynalezený ve stejnojmenném městečku nedaleko Milána. Mozzarellavíce »
 

Španělská kuchyně

20.7.2011 - Španělsko, to nejsou jen tapas, gazpacho a a sangria. Jaká je vůbec španělská kuchyně? Španělská kuchyně je čerstvá, barevná a kořeněná a v každém regionu se trošku liší. Jídla se skládají z různých druhů masa, plodů moře a zeleniny. Všechno je připravováno na čerstvém olivovém oleji. Ve Španělsku se jedí také polévky, které bývají připravené z kvalitního vývaru z masa nebo zeleniny.

Nejznámější polévka je gaspacho – studená, z čerstvé zeleniny. Základními surovinami jsou ryby, mořské plody, maso, brambory, rýže a bílý chléb. Důležitávíce »
 

Chorvatsko - Místní kuchyně

13.7.2011 - V Chorvatsku je možné setkat se s kuchyní velice pestrou a ozvláštněnou o kuchyň italskou, často maďarskou či rakouskou. Podle místa, které navštívíte vám bude nabídnuta rozmanitá strava.

Ochutnejte dary moře
Nezanedbatelnou součástí chorvatské kuchyně jsou ryby, které zde připravují v mnoha chutných variacích. Ochutnejte je na roštu, vařené, výborné jsou i dušené s mnoha přisadami. Jako stát přímořský nabízí Chorvatsko nepřeberné množství z darů moře. Nenechte si je ujít a vyzkoušejte zde napříkladvíce »
 

Francie

12.7.2011 - Francie francouzsky La France znamená pro každého z nás něco jiného. Pro někoho kolébka módních trendů, někomu zase při slově Francie vytane na mysli země vína a sýrů a někomu se jednoduše vybaví stará známá Eiffelovka v Paříži. Ať už je to tak či onak, synonym pro to všechno je nejlepší.
Ubytování ve Francii»

 

Tipy na dovolenou 2011!

24.6.2011 - Během Vaší zasloužené dovolené upřednostňujete pláž, moře a slunce? Velmi pochopitelné! Relax na pláži, plavání v moři, odpočinek pod palmami s dobrou knihou a koktejlem, to jsou příjemně strávené chvíle dovolené. Někteří s Vás také uvítají zkombinovat plážový život s výlety do historických městeček, nebo procházkou podél pobřeží, návštěvou pretparku či výletem na lodi. Ať už jste se svým partnerem, dětmi či přáteli vybrali jsme pro Vás pár tipů, kde si zaručeně odpočinete.
Dovolenávíce »
 

Ostrovy Thajska

30.12.2010 - Máte chuť utéct před zimou. Milujete krásné pláže, průzračnou azurovou vodu, ale také máte rádi změnu. Potom je pro Vás ideální spojit návštěvu několika ostrovů v Thajsku. Každý ostrov má svůj charakter a šarm, což Vám umožní získat různé dojmy a poznat různé kultury. Ostrovy Thajska mají velkou výhodu, že jsou mezi sebou propojeny pravidelnými linkami trajektů.
Ostrovy Thajska»