Ubytování, Hotely - Paříž, Londýn, Řím, Amsterdam, Vídeň, Barcelona

Poslední recenze

Hotel U Královny Elišky
Petr: (hodnoceno 24.1.2012) Do tohoto hotelu se celkem pravidelně vracím a jsem vždy naprosto spokojený.
Hyde Park Executive Apartments
Jirka: (hodnoceno 9.10.2011) Pokoje jsou dostatečné prostorné, což bylo příjemné, moderně zařízené, čisté a navíc s obstojně vybaveným kuchyňským koutem, který byl velmi šikovný. I když to nebyl náš případ, některé pokoje jsou vedle centrálního nádvoří,více »
Hotel dei Mellini
Agáta: (hodnoceno 9.10.2011) Vynikající personál- všichni byli velice přátelští a ochotní se vším pomoci. Poloha hotelu je výborná. Nedaleko metro, kterým jsme se mohli dostat do všech zákoutí Říma a přitom okolí hotelu je v noci klidné a mírumilovné. V okruhuvíce »
Trianon Hotel
Martin: (hodnoceno 9.10.2011) Do Amsterdamu jsme se vydali s bandou přátel a jeli tam především za zábavou. Jelikož jsme všichni studenti, tak jsme hledali co nejlevnější ubytování s co nejvýhodnějšími podmínkami a myslím, že to se nám povedlo. První výhodouvíce »
Singel Hotel
Milena a Jan: (hodnoceno 6.10.2011) Naprosto nás ohromil překrásný výhled z hotelu na kanál. Opravdu skvělé postavení hotelu (blízko vlakového nádraží). Hotel měl výtah, což bylo velmi pohodlné, protože jsme nemuseli táhnout zavazadla do pokojů v ruce. Vstřícný avíce »

Tipy na dovolenou

Novinky

Přesun na Facebook

13.11.2013 -

Momentáně všechny tipy, novinky a aktuality najdete na našem FACEBOOKU.


https://www.facebook.com/pages/Sv%C4%9Btov%C3%A9-hotely/113445345367582»

 

Bali

23.4.2013 -

Indonéský ostrov Bali, ležící mezi Malajsií na západě a Austrálií

více »
 

Bali a kuchyně

23.4.2013 -

Balijská kuchyně je jedinečným spojením nevšedních chutí čínské, holandské, indické a také evropské gastronomie. Bali má svá speciální bistra tzv. warungy, luxusní restaurace a neposlední řadě padang restaurace, kde jsou nabízená jídla vystavená ve výloze, takže vidíte, co objednáváte.

Typické balijské pokrmy:  Lawar (směs s rozsekanými proužky želvy, manga a kokosu),

více »
 

Thajsko

17.1.2013 -

Pokud náš web čtete častěji, mohli jste si všimnout, že Thajsko tu už párkrát zmíněno bylo.  SH však Thajsko nikdy nepřestane fascinovat. Je to země mnoha tváří, zvyklostí a způsobů, která nabízí to nejlepší z tropických rájů-exotické masáže, božské pláže, pikantní jídla a v této roční době taky zaručeně vysoké teploty a zářivé sluníčko. Přikládáme

více »
 

Odlet do teplých krajin

16.1.2013 -

Nejste zrovna zimní typy a raději trávíte čas u moře? Není problém, SH vám představí nejlepší světové destinace, kde slova mráz, sníh, led neznají a nahrazují je výrazy teplo, moře, slunce. Můžete se těšit na Thajsko, Bali, Šrí Lanku a další.


https://www.facebook.com/pages/Sv%C4%9Btov%C3%A9-hotely/113445345367582»

 

Karnevaly ve světě

3.1.2013 -

Italské ostrovní město, kolébka historických památek a romantických projížděk na gondolách, každý druhý měsíc v roce ožívá rejem pestrobarevných průvodů, tancem a hudbou. Za nejexkluzivnější bál se považuje ten v Palazzo Pisani-Moretta. Žádné mobilní telefony, žádná moderní technika, vše se odehrává v prostředí šlechtické společnosti 18. století. Benátský karneval je v Evropě

více »
 

Dachstein - West - Rakousko

3.12.2012 -

V areálu Dachstein leží 3 lyžařské školy. Najdete zde sjezdové tratě všech typů, od těch nejjednodušších až po ty nejnáročnější. Mezi nejrozsáhlejší, nejznámější a nejkvalitnější lyžařské regiony se počítají lyžařská houpačka Russbach-Gosau-Zwieselalm -Annaberg se 75 km propojených tratí. Zdejší tratě ocení především ti, co mají rádi

více »
 

Lyžování v Kitzbühel

2.12.2012 -

Středisko pro odvážné lyžaře a bohaté turisty Kitzbühel, poutní místo všech lyžařů, se chlubí sjezdovkami mezi Kitzbühel Hornem, Hahnenkammem, Pengelsteinem a Resterhöhe. Toto lyžařské centrum v Rakouských Alpách je jedním z nejluxusnějších a tedy i nejznámějším a nejnavštěvovanějším střediskem Rakouska. Malé městečko Kitzbühel si získalo svou popularitu díky závodu Světového poháru

více »