Ubytování, Hotely - Paříž, Londýn, Řím, Amsterdam, Vídeň, Barcelona

Poslední recenze

Hotel U Královny Elišky
Petr: (hodnoceno 24.1.2012) Do tohoto hotelu se celkem pravidelně vracím a jsem vždy naprosto spokojený.
Hyde Park Executive Apartments
Jirka: (hodnoceno 9.10.2011) Pokoje jsou dostatečné prostorné, což bylo příjemné, moderně zařízené, čisté a navíc s obstojně vybaveným kuchyňským koutem, který byl velmi šikovný. I když to nebyl náš případ, některé pokoje jsou vedle centrálního nádvoří,více »
Hotel dei Mellini
Agáta: (hodnoceno 9.10.2011) Vynikající personál- všichni byli velice přátelští a ochotní se vším pomoci. Poloha hotelu je výborná. Nedaleko metro, kterým jsme se mohli dostat do všech zákoutí Říma a přitom okolí hotelu je v noci klidné a mírumilovné. V okruhuvíce »
Trianon Hotel
Martin: (hodnoceno 9.10.2011) Do Amsterdamu jsme se vydali s bandou přátel a jeli tam především za zábavou. Jelikož jsme všichni studenti, tak jsme hledali co nejlevnější ubytování s co nejvýhodnějšími podmínkami a myslím, že to se nám povedlo. První výhodouvíce »
Singel Hotel
Milena a Jan: (hodnoceno 6.10.2011) Naprosto nás ohromil překrásný výhled z hotelu na kanál. Opravdu skvělé postavení hotelu (blízko vlakového nádraží). Hotel měl výtah, což bylo velmi pohodlné, protože jsme nemuseli táhnout zavazadla do pokojů v ruce. Vstřícný avíce »

Tipy na dovolenou

Novinky

Termální lázně Maďarsko

20.12.2010 - To je v dnešní době stále navštěvovanější atrakce a není se čemu divit. Do lázní jeďte ať jste mladí, starší nebo vezměte celou rodinu, jsou zde programy i pro ty nejmenší. V Maďarsku jsou jedny z nejteplejších koupališťs léčivými prameny. Naleznete zde přibližně dvacet větších termálních koupališť, které jsou samozřejmě otevřené po celý rok. Služby jako masáže a sauny nechybí téměř v žádném z lázní.
Termálnívíce »
 

Bangkok

29.9.2010 - Bangkok, neboli Benátky východu, je hlavním městem Thajska a jedním z předních světových středisek turistického ruchu. Toto "Město andělů", jak se mu přezdívá, leží na naplavených březích řeky Chao Phraya, nad ústím do Thajského zálivu. Bangkok je směsicí tržišť, rušné dopravy, krásných buddhistických chrámů, přepychově zařízených hotelů a luxusních drahých domů. Toto město je také sídlo královské rodiny a žije zde přes 10% všech Thajců.
Ubytování v Bangkoku»

více »
 

Dubaj

26.8.2010 - O Dubaji srdci celých Emirátů se říká, že je sestrou amerického Las Vegas. Ultra moderní město v poušti s hotely nejpodivnějších forem, četnými moderními nákupními centry, ale i starými trhy (souks), to je Dubaj. Emirát krásných pláží s bílým jemným pískem, průzračně modrým mořem a nejpřepychovějšími hotely. Podivnosti jako umělé palmové ostrovy, podmořský hotel, zimní areál (i přesto že v SAE nesněží) a další jsou v Dubaji naprosto normální, jelikož Dubaj chce být ve všem první.
Ubytovánívíce »
 

Koh Samui

26.8.2010 -

Hledáte oázu klidu s nedotčenou tropickou přírodou, bílými písčitými plážemi a tyrkysovým mořem? Tak to bude tou správnou volbou ostrov Koh Samui ležící v jihovýchodní Asii. Jedinečná kombinace zalesněných vrcholů hor a pláží s háji kokosových palem (hlavní atrakce ostrova), dělá z Koh Samui neodolatelnou turistickou destinaci, kde však stále panuje domorodý nádech divočiny, díky omezené

více »
 

Snění s otevřenýma očima - to je Disney

21.7.2010 - Mickey Mouse, Donald Duck, Goofy.....kdo by je neznal. Seznamte se s Disney postavami osobně v Disneyland v Paříži. Užijte si více než 60 atrakcí, show a přehlídek, vychutnejte si pulsující noční atmosféru parku. V Disneyland v Paříži se rozhodně nebudete nudit. Projeďte si park třeba vlakem, navštivte strašidelný dům, podívejte se na loď kapitána Hook, roztočte se v obřím šálku nebo se nechte překvapit v 3D senzaci. Pokud máte nervy z oceli, odvažte se udělat jízdu Space Mountain:Mission 2. Ve Walt Disney Studios Park vkročte do fantastického světavíce »
 

Normandie

15.7.2010 - Ideální prázdninová destinace, která se nachazí nedaleko Paříže. Nabízí turistům rozmanitou pobřežní krajinu s vápencovými skalami, malebnými zátokami ale i širokými plážemi. Najdeme zde atraktivní města s malebnými uličkami, vnitrozemí je plné zelených kopců, najdeme zde mnoho krásných zahrad a přírodních parků. Milovníci přírody si zde opravdu přijdou na své. Pokud máte raději kulturu máte zde možnost navštívit mnoho hradů, kostelů, klašterů a muzeí. Mont Saint Michel je jednou z největších atrakcí v nejjižnějším cípu Normandie. Mont Saint-Michel sevíce »
 

Bretaň

15.7.2010 - Bretaň je jedna z hlavních dovolenkových destinací ve Francii. Turisté zde najdou vše - tajemné lesy, krásná města, kontrast mezi venkovem a zuřícím mořem s nekonečnými plážemi. Ten, kdo uvidi skalní stěny Bretaně, snadno pochopí, proč je tato destinace tak populární. Více než 2300 km dlouhé pobřeží se skládá z velkých kamenů různých barev na severu Bretaně. Jižní strana poloostrova se zase pyšní krásnými plážemi. Krajina v Bretani je kopcovitá s úzkými klikatými silnicemi, které jsou lemovány živými ploty. Proto je Bretaň zajímavým cílemvíce »
 

Napsali o nás

21.6.2010 - Napsali o nás v časopise Všudybyl a také na webu

S paní Romanou Krejsovou se setkáváme 10. března 2010 v Praze během její návštěvy vlasti v Grand Hotelu Bohemia v Praze, abychom si povídali o jí provozovaném rezervačním systému „Světové hotely“. Ostatně není to první úspěšná Češka, kterou v tomto hotelu zpovídám, viz např. interview s Ivanou Trumpovou…více »