Ubytování, Hotely - Paříž, Londýn, Řím, Amsterdam, Vídeň, Barcelona

Vaše hodnocení hotelu

Vyberte zemi:
Vyhledejte hotel:
Nadpis hodnocení:

Vaše jméno:
Nepodařilo se Vám nalézt hotel? Můžete ho zadat i ručně. Kliknutím na tento odkaz

Ohodnoťte hvezdičkami

 

Poslední hodnocené hotely

Filtr hodnocení:

Hotel U Královny Elišky - Hradec Králové - Česká republika
(hodnoceno 24.1.2012)
 
Petr: Do tohoto hotelu se celkem pravidelně vracím a jsem vždy naprosto spokojený.
Hyde Park Executive Apartments - Londýn - Velká Británie
(hodnoceno 9.10.2011)
 
Jirka: Pokoje jsou dostatečné prostorné, což bylo příjemné, moderně zařízené, čisté a navíc s obstojně vybaveným kuchyňským koutem, který byl velmi šikovný. I když to nebyl náš případ, některé pokoje jsou vedle centrálního nádvoří, které se používá pro kuřáky, takže si do pokojů nemůžete pustit čerstvý vzduch. Vnitřní chodby narozdíl od pokojů ještě neprošly rekonstrukcí a tak stěny i koberec byly velmi špinavé a poškozené a také to tam zapáchalo. Perfektní postavení hotelu, nedaleko mnoho supermarketů a malých restaurací. Autobusová zastávka a stanice metra ve vedlejší ulici, stejně jako Barclays půjčovna kol. Chybičkou hotelu bylo, že chybí Wi-Fi.
Hotel dei Mellini - Řím - Itálie
(hodnoceno 9.10.2011)
 
Agáta: Vynikající personál- všichni byli velice přátelští a ochotní se vším pomoci. Poloha hotelu je výborná. Nedaleko metro, kterým jsme se mohli dostat do všech zákoutí Říma a přitom okolí hotelu je v noci klidné a mírumilovné. V okruhu 15 minut chůze se nachází bezpočet dobrých restaurací. Snídaně hotelu byly typickými pro italské hotely, ale dobré. Pokoj byl prostorný, pohodlný a skvěle osvětlený, že jsme si mohli číst i po setmění aniž by nás boleli oči. Co jsme si s přítelem zamilovali, byla naše přímo královská postel s plno polštáři různé tloušťky, což bylo velmi užitečné a pohodlné. Wi-Fi fungovalo dobře, ale bohužel jen ve vstupní hale.
Trianon Hotel - Amsterdam - Nizozemsko
(hodnoceno 9.10.2011)
 
Martin: Do Amsterdamu jsme se vydali s bandou přátel a jeli tam především za zábavou. Jelikož jsme všichni studenti, tak jsme hledali co nejlevnější ubytování s co nejvýhodnějšími podmínkami a myslím, že to se nám povedlo. První výhodou tedy byla cena, další výhodu byla poloha hotelu, hned vedle musea Van Gogha a zastávky tramvaje. Velice příjemný, ochotný a perfektně anglicky mluvící personál. Vždycky nám ochotně poradili, kde se pořádají nejlepší párty a kde sehnat tohleto a támhleto :D. No a pak samozřejmě tady bylo pár nepříjemností, ale to se dalo čekat s takovou cenou za hotel. To co mi vadilo nejvíce, byl pocit špíny všude kolem mě a nepohodlné postele. Někomu by také mohl vadit hluk, ale to nebyl náš problém, protože jsme se většinou do hotelu vraceli v ranních hodinách, když už ulice byly mrtvé a tak jsme měli klidu dost. Co mě překvapilo, byly snídaně, i přesto v jakých cenových rozhraních se hotel nachází, nabízel obstojné snídaně formou bufetu.
Singel Hotel - Amsterdam - Nizozemsko
(hodnoceno 6.10.2011)
 
Milena a Jan: Naprosto nás ohromil překrásný výhled z hotelu na kanál. Opravdu skvělé postavení hotelu (blízko vlakového nádraží). Hotel měl výtah, což bylo velmi pohodlné, protože jsme nemuseli táhnout zavazadla do pokojů v ruce. Vstřícný a pohotový personál, měli jsme menší problém s prostorností našeho pokoje, ale oni to hned a bez problému vyřešili. Jediné co nás mrzelo, že náš pokoj neměl balkon. Koupelna byla malá, ale za to sprcha fungovala bezvadně a bez problémů. Snídaně byly také dobré. Vše, ale bylo velmi malé a poněkud stísněné.